Badanie słuchu

KIND jest liderem rynku w Polsce oraz jednym z wiodących przedsiębiorstw w dziedzinie aparatów słuchowych na świecie.

We współpracy z Vita Med protetycy KIND przeprowadzają profesjonalne bezpłatne badania słuchu oraz diagnozę i konsultacje w zakresie ochrony i protetyki słuchu a także aparatów słuchowych.

 

Pierwsza niezobowiązująca konsultacja u protetyka słuchu jest możliwa także bez wizyty lekarskiej: 

 1. Badanie słuchu
  W badaniu słuchu lub teście językowym mierzona jest sprawność obu uszu. Badanie to dostarcza informacji o stopniu, w jakim dana osoba słyszy, a trwa ono parę minut.
 2. Wyniki badania słuchu
  Protetyk słuchu wyczerpująco objaśni wyniki badania. Badanie pokaże, jak szerokie jest spektrum słyszalnych dźwięków oraz jakie poziomy głośności i odgłosy są słyszane z problemami.
 3. Co potrafią aparaty słuchowe? 
  Protetyk słuchu na podstawie badania może wyjaśnić, do jakiego stopnia utrata słuchu może być zrównoważona aparatem słuchowym i gdzie ewentualnie są także granice takiego zrównoważenia.
 4. Wymagania indywidualne
  W rozmowie protetyk słuchu dokładnie objaśni, w jakich sytuacjach doświadczane będą problemy przy słuchaniu. Zbierze on dokładne informacje o otoczeniu dźwiękowym pacjenta i o jego zwykłym dniu codziennym.

Indywidualne dopasowanie aparatu
Aparaty słuchowe są przez protetyka słuchu tak zaprogramowane na komputerze, aby uwzględnić potrzeby osobiste i wyniki badania słuchu.