O nas

O nasVita Med to przychodnia lekarska na Gocławiu w Warszawie, istniejąca od 1999 roku.

Przez prawie 23 lata działalności zaufało nam kilkadziesiąt tysięcy pacjentów, którzy korzystają z naszej oferty głównie w ramach kontraktów z NFZ. Współpracując z jego mazowieckim oddziałem, świadczymy szeroki zakres usług medycznych – od podstawowej opieki zdrowotnej, przez konsultacje i leczenie u lekarzy specjalistów (okulista, ginekolog, kardiolog, laryngolog, dermatolog, psychiatra, psycholog), aż po rozbudowaną diagnostykę.

Każdego dnia w trosce o Państwa zdrowie i poczucie komfortu dbamy o najwyższą jakość naszych usług. Dzięki staraniom wykwalifikowanego, doświadczonego personelu mają Państwo dostęp do profesjonalnego i kompleksowego leczenia w obrębie jednej przychodni.

Technologia w służbie zdrowiu.

Przychodnia Vita Med to jednak nie tylko ludzie. Wiemy, że równie ważna w praktyce medycznej jest prężnie rozwijająca się technologia. Regularnie inwestujemy w nowy, wysokiej klasy sprzęt medyczny, który umożliwia nam dotrzymanie kroku najlepszym placówkom leczniczym w Polsce i Europie.

Nasze gabinety wyposażone są między innymi w:

  • tomograf optyczny SOCT Copernicus Plus, który pozwala na specjalistyczne badanie jaskry,
  • sprzęt do USG Doppler marki Acuvix XG Medison, na którym badania przeprowadza uznany specjalista radiolog dr n. med. Henryk Kaszyński,
  • urządzenie do wideoendoskopii w poradni otolaryngologicznej.

Dodatkowo dbamy o usprawnienia przy rejestracji oraz komunikacji pacjentów z przychodnią. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo formularz do szybkiej e-rejestracji oraz możliwość pobrania wyników on-line, czyli dostęp do elektronicznej dokumentacji medycznej.

Serdecznie zapraszamy do nowocześnie wyposażonych, przyjaznych pacjentom wnętrz naszej przychodni. Do Państwa dyspozycji pozostaje duży, wygodny parking, wszelkie niezbędne udogodnienia dla osób niepełnosprawnych, a także kącik zabaw przygotowany z myślą o najmłodszych.

Vita Med – zdrowie przede wszystkim!

NASZE PRZYCHODNIE

Placówka

POZ Lekarze Rodzinni

POZ Lekarze Rodzinni

Oferty pracy

Oferty pracy

Partnerzy